X شهید نورعلی شوشتری: "دیروز دنبال گمنامی بودیم و امروز مواظبیم ناممان گم نشود؛ جبهه بوی ایمان می‌داد و اینجا ایمانمان بو میدهد!!!"
مکان تبلیغات شما
تعرفه تبلغات درخواست نرم افزار پست های ویژه تماس با ما

بدون دردسر نرم افزار موردنظرتون را پیدا کنید

برنامه اندرویدی چرا حجاب؟!

** پیشنهاد ویژه خادم سایت به خواهران بزرگوار **

نرم افزار کاربردی در رابطه با حجاب و حفظ آن

بی حجاب ها حتما بخوانند!

حجاب صرفاً با حفظ ظاهر و بدون توجه به بخش کیفیتی یا باطنی و یا به عبارتی معرفتی آن ، به نتیجه مطلوب نرسیده و شخص یک دیندار کامل نخواهد بود به عبارت دیگر اگر شخصی در ظاهر مواردی را رعایت نماید باحجاب محسوب می شود اما تا زمانیکه این ظاهر از یک پشتوانه باطنی (عرفانی) برخوردار نباشد آن اثر بخشی لازم را نخواهد داشت و به قولی :از کوزه همان برون تراود که دراوست. زمانی حجاب ظاهری نتیجه مطلوب را خواهد داشت که مانند چشمه از درون جوشیده و با یک درک معرفتی و قلبی همراه باشد .

برنامه اندرویدی چرا حجاب؟! یک برنامه کاربردی و جامع و مانع در رابطه با حجاب و لزوم داشتن حجاب است که این موضوع را تحت عنوان زیرمجموعه های مختلف برسی می کند و یا اصلا چرا باید زن مسلمان محجبه باشد؟! پیشنهاد ما به خواهران بزرگوارمان این است که این برنامه را از دست ندهند چون که بسیاری از سوالات خود را در این نرم افزار اندرویدی می توانند پیدا کنند. متن زیر ایمیلی است که توسط یکی از کاربران این نرم افزار ارسال شده است:

«خیلی وقت بود که نسبت به حجاب دچار تردید شده بودم و تصمیم گرفته بودم چادر را کنار گذاشته و مانتویی شوم . و احساس میکردم که با این کار با کلاس تر میشوم و بهتر دیده می شوم ، اما بعد از مطالعه این نرم افزار چند نکته را بر روی کاغذ نوشتم وبر روی آینه چسباندم تا هر روز صبح آن را بخوانم و با افتخار چادر را سر کنم.
برای همیشه مدیون شما هستم.»

490 chera hejab

 

489 chera hejab 485 chera hejab 486 chera hejab 487 chera hejab 488 chera hejab

برچسب ها
, , , , , , , , , , , , , , , ,
نام پلن مکان تبلیغات سایز پلن قیمت (تومان)
A1 بالای سایت ۴۶۸×۶۰ 10,000
A2 بالای تمام پست ها ۴۶۰×۶۰ 10,000
A3 بلوک چپ و راست ۱۲۰×۲۴۰ 15,000
A4 در ادامه مطالب ۴۶۰×۶۰ 5000
AT تبلیغات متنی - 3,000
Translate »