X شهید نورعلی شوشتری: "دیروز دنبال گمنامی بودیم و امروز مواظبیم ناممان گم نشود؛ جبهه بوی ایمان می‌داد و اینجا ایمانمان بو میدهد!!!"
مکان تبلیغات شما
تعرفه تبلغات درخواست نرم افزار پست های ویژه تماس با ما

بدون دردسر نرم افزار موردنظرتون را پیدا کنید

برنامه اندرویدی پیامک های قرآنی

در دنیایی که پر شده است از فتنه و تمام آن را سیاهی و نکبت گناه و تزویر گرفته است وظیفه ی ما بچه شیعه ها حفظ اسلام و احیای معارف و زیبایی های آن است. امروزه در شبکه های اجتماعی هر چیزی مشاهده می شود از قبیل حرف ها و جک های بی ارزش و سخیف و توهین ها به ارزش های معنوی…در این بین ما می توانیم از فرصتی که به وجود آمده است بهترین بهره را ببریم و زیبایی های معارف قرآن و اهل بیت را در قالب پیام های زیبا در همین برنامه ها نشر دهیم.شاید یکی از وظایف ما در این برهه زمانی این باشد؟!ir-leasing.ru

برنامه اندرویدی پیامک های قرآنی برنامه ای کم حجم و منحصر به فرد است که شامل سه بخش اصلی دعاهای کوتاه قرآنی،احادیث و پیامک های قرآنی است که شامل نکات ناب و برجسته ی هر آیه از قرآن کریم است. این نرم افزار اندرویدی قابلیت بوکمارک کردن هر پیام یا به عبارتی نشانه گذاری آن برای مطالعه ی دوباره ی آن را داراست. هم چنین می توانید متن هر پیام را از طریق پیامک و یا شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

510 patamakhaye ghorani

♦ دسترسی به اینترنتtrailer film Nervous Laughter 2017

♦ بهبود عملکرد و رفع مشکلات

 

505 patamakhaye ghorani 506 patamakhaye ghorani 507 patamakhaye ghorani 508 patamakhaye ghorani 509 patamakhaye ghorani

برچسب ها
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
نام پلن مکان تبلیغات سایز پلن قیمت (تومان)
A1 بالای سایت ۴۶۸×۶۰ 10,000
A2 بالای تمام پست ها ۴۶۰×۶۰ 10,000
A3 بلوک چپ و راست ۱۲۰×۲۴۰ 15,000
A4 در ادامه مطالب ۴۶۰×۶۰ 5000
AT تبلیغات متنی - 3,000
Translate »