X شهید نورعلی شوشتری: "دیروز دنبال گمنامی بودیم و امروز مواظبیم ناممان گم نشود؛ جبهه بوی ایمان می‌داد و اینجا ایمانمان بو میدهد!!!"
مکان تبلیغات شما
تعرفه تبلغات درخواست نرم افزار پست های ویژه تماس با ما

بدون دردسر نرم افزار موردنظرتون را پیدا کنید

برنامه اندرویدی ناگفته هایی از شیخ جعفر مجتهدی

با این برنامه زندگی شما متحول می شود!

داستان هایی شنیدنی از شیخ جعفر مجتهدی

* با امکان اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی *

+ تنظیمات شخصی برای مطالعه ی متون

با خواندن مطالب این برنامه تا ماه ها از اثرت شیرین رخدادها و تلنگر معنوی رفتارها بیرون نخواهید آمد و از همه جالب تر این است که تازه دچار حِسّی خواهید شد که سالهاست اطرافیان او را درگیر کرده است… انگار هنوز شیخ، برای همه شان زنده است. شاید تا یک قرن دیگر هم کسی به شکل و شمایل عرفانی و ذوقی آقای مجتهدی پیدا نشود که همه اوصاف پارسایان را داشته باشد و به جایی برسد که خودش را دربست به چهارده معصوم بسپارد و مانند پری که وابسته نسیم است تا حرکتی کند، اختیار خود را به دست اشاره اهل بیت داده باشد…

برنامه اندرویدی ناگفته هایی از شیخ جعفر مجتهدی، تنها گوشه ای از زندگی عرفانی و سراسر زهد مرحوم آیت الله مجتهدی است. این نرم افزار اندرویدی داستان هایی از آیت الله مجتهدی را که اطرافیان ایشان نقل کرده اند و یا از ایشان مکتوب به یادگار مانده است را جمع آوری کرده و در یک محیط ساده و زیبا ارائه کرده است. شما می توانید داستان های موجود در این برنامه را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید و یا حتی فونت آن را مطابق میل خود تنظیم نمایید و هم چنین بسته به سلیقه ی خود یکی از دو حالت شب یا روز را برای مطالعه انتخاب کنید.

594 mojtahedi

 

590 mojtahedi 591 mojtahedi 592 mojtahedi 593 mojtahedi

 

برچسب ها
, , , , , , , , ,
نام پلن مکان تبلیغات سایز پلن قیمت (تومان)
A1 بالای سایت ۴۶۸×۶۰ 10,000
A2 بالای تمام پست ها ۴۶۰×۶۰ 10,000
A3 بلوک چپ و راست ۱۲۰×۲۴۰ 15,000
A4 در ادامه مطالب ۴۶۰×۶۰ 5000
AT تبلیغات متنی - 3,000
Translate »