X شهید نورعلی شوشتری: "دیروز دنبال گمنامی بودیم و امروز مواظبیم ناممان گم نشود؛ جبهه بوی ایمان می‌داد و اینجا ایمانمان بو میدهد!!!"
مکان تبلیغات شما
تعرفه تبلغات درخواست نرم افزار پست های ویژه تماس با ما

بدون دردسر نرم افزار موردنظرتون را پیدا کنید

برنامه اندرویدی رحمان (سخن عاطفی خدا با تو)

مجموعه احادیث قدسی در قالب یک برنامه اندرویدی

مستند بودن هر حدیث (انضمام منابع احادیث در داخل برنامه)

همراه با ویجت اختصاصی برنامه

برنامه اندرویدی رحمان مجموعه احادیث قدسی از دوکتاب تنهایی و یا ابن آدم که به همراه چندین احادیث کوتاه هم هست. این برنامه اندرویدی توانسته تمام این احادیث را در یک قالب زیبا طراحی کند و از امکانات آن می توان به جست و جو میان متن احادیث و هم چنین به اشراک گذاری متن ها در شبکه های اجتماعی و… اشاره کرد. از ویژگی های جذاب این برنامه ویجت اختصاصی این برنامه هست که در هر ساعت از شبانه روز یک حدیث تصادفی از احدیث قدسی را نمایش می دهد.

امکانت برنامه:

♦ متن فارسی و عربی احادیث

♦ قابلیت به اشتراک گذاری متون

♦ سند هر حدیث در داخل برنامه

♦ تنظیم اندازه فونت

♦ جستجو در احادیث

♦ ویجت برای احادیث

♦ امکان ارسال برنامه

در ادامه مطلب کتاب هایی که در این برنامه اندرویدی استفاده شده به طور اجمالی معرفی شده است.

416 rahman

کتاب تنهایی (نویسنده : محمدرضا زائری)

«کتابی فقط برای خودم، کتابی کوچک برای لحظه های تنهایی، چه مسلمان باشم چه مسیحی، چه زرتشتی، چه کلیمی، همین که انسان باشم، همین که فرزند آدم باشم کافی است تا در آرام ترین خلوت تنهایی ام صدایی آسمانی نجوا کند با من: ای فرزند آدم …»
نویسنده در مقدمه کتابش از خوانندگان خواسته است تا در این لحظات تنهایی خود برای انسانهایی دعا کنند که چنین تنهایی های لذت بخش و آرامش آخرین محرومند و از خدا بخواهند در فرستادن موعود نجات دهنده شتاب کند و با آمدنش عدالت را در سراسر گیتی بگستراند. نسخه فرانسوی این کتاب توسط انتشارات B.A.A در لبنان به چاپ رسیده است.

کتاب یابن آدم (نویسنده:سید محمد حسن مشکوه)

امروزه انسانها چنان گرفتار امور دنیوى و مشکلات زندگى شدند که کمتر به فکر روح و روان خود هستند و کمتر به فکر آخرت و جهان پس از مرگ خود مى‏باشند و این مسئله باعث مى‏شود که فضائل انسانى در جوامع کم رنگ گردد و جامعه رو به سردى و بى روحى بگراید. و انسانها گرفتار پوچى و حیرت و بى هدفى خواهند شد….

و از آنجا که انسان اگر مرشد و واعظى نداشته باشد هلاک خواهد شد، به مصداق هلک من لیس له مرشد یرشده
بنابراین بشر همواره نیاز به مرشد و واعظى دارد که با سخنان کوبنده او را از خواب غفلت بیدار نماید. که از واعظان بزرگ عالم، پیامبران و اولیاء الهى بودند که مردم را دعوت به حق و حقیقت مى‏نمودند.

و خداوند تبارک و تعالى که بیش از همه به آفریده‏هاى خود عشق مى‏ورزد، دوست دارد ابناء بشر راه سعادت را طى نمایند و از گمراهى و ظلالت خود را برهانند. بر همین اساس، گاهى خود به میدان آمده و به موعظه بشر پرداخته و از آنجا که مشاهده مى‏نماید آفریده‏هاى خود مى‏تواند بعنوان خلیفه روى زمین جائى داشته باشند، ولى چنان گرفتار فساد و تباهى شدند که از حیوانات بدتر شدند اولئک کالانعام بل هم اضل با این توصیف، گلایه مى‏نماید.

آنچه در پیش روى دارید در واقع مواعظ خداوند است که هر انسان خسته از دنیا، آن را مطالعه نماید زنگ و گرد و غبار روحش زدوده خواهد شد و جلائى پیدا مى‏کند. لازم به ذکر است مجموعه گرد آورى شده حاوى ۴۶ حدیث قدسى مى‏باشد و همانطورى که مى‏دانید احادیث در فرهنگ دینى ما به سه قسم تقسیم مى‏شود:

۱- احادیث قدسى که از ناحیه حضرت حق صادر شده و نوعاً جنبه موعظه دارد. و فرقش با آیات قرآن این است که در احادیث قدسى جنبه اعجاز وجود ندارد ولى در آیات قرآن جنبه اعجاز وجود دارد و کسى به مثل آن نمى‏تواند آیه‏ئى بیآورد.

۲- احادیث نبوى که از ناحیه حضرت نبى مکرّم اسلام صادر شده است.

۳- احادیث علوى که از ناحیه ائمه معصومین علیه السّلام صادر شده است.

**نکته**

سند و منبع احادیث کتاب تنهایی و کتاب یابن آدم در خود کتاب ها موجود می باشد.
سند احادیث کوتاه در زیر آنها ذکر شده است.

تغییرات اخیر:

اضافه شدن برنامه جدید در لیست برنامه های دیگر

 

412 rahman 413 rahman 414 rahman 415 rahman 411 rahman

 

برچسب ها
, , , , , , , , , , , , , ,
  1. فائزه گفت:

    سلام. ببخشید من نمیدونم چطوری دانلود میشه

فرستادن دیدگاه


نام پلن مکان تبلیغات سایز پلن قیمت (تومان)
A1 بالای سایت ۴۶۸×۶۰ 10,000
A2 بالای تمام پست ها ۴۶۰×۶۰ 10,000
A3 بلوک چپ و راست ۱۲۰×۲۴۰ 15,000
A4 در ادامه مطالب ۴۶۰×۶۰ 5000
AT تبلیغات متنی - 3,000
Translate »