X شهید نورعلی شوشتری: "دیروز دنبال گمنامی بودیم و امروز مواظبیم ناممان گم نشود؛ جبهه بوی ایمان می‌داد و اینجا ایمانمان بو میدهد!!!"
مکان تبلیغات شما
تعرفه تبلغات درخواست نرم افزار پست های ویژه تماس با ما

بدون دردسر نرم افزار موردنظرتون را پیدا کنید

برنامه اندرویدی اعتکاف

اعتکاف پرورش جسم و جان است، انسان آمیزه ای است از این دو و نیازمند پرورش در ابعاد وجودی خود؛ انسان به دنبال سعادت و کمال است، روح انسان نیازمند نیایش است، مناجاتی شیرین و زیبا، هم کلامی موجودی ضعیف با منشأ قدرتها. از آغاز خلقت تا صحنه رستاخیز، راز و نیاز زیباترین هنر آدمی است. عتکف روزه اش، نمازش، حضورش در مسجد و دیگر اعمالش مایه تقرب است. در خانه دوست، سفره ایی از مغفرت و بخشایش گسترده شده و عاکف با صیقل روح و روان، زنگار گناه از دل می زداید و مهیای ضیافت بزرگ در ماه وصال می گردد. ماهی که عشاق از سفره پرفیض الهی، لقمه های راز بر می چینند و عطر قرآن از ژرفای دل بار یافتگان، مشام جان را می نوازد.berryjam.ru

برنامه اندرویدی اعتکاف به مناسبت نزدیک شدن به اوقات سراسر شور و معرفت ایام اعتکاف ساخته شده است. ایام البیض ماه رجب که به راستی که از بهترین اوقات برای خلوت با پروردگار یکتاست. این نرم افزار اندرویدی سعی کرده است که اعمالی که در این روزها برای معتکفین وارد شده است را جمع آوری کند و در یک محیط ساده ارائه دهد.

♦ اعمال شب سیزدهم ماه رجب
♦ اعمال روز سیزدهم ماه رجب
♦ اعمال شب نیمه ماه رجب
♦ اعمال روز نیمه رجب
♦ عمل امّ داود

504 etekaf

 

500 etekaf 501 etekaf 502 etekaf 503 etekaf

برچسب ها
, , , , , , , , , , , , , , , ,
نام پلن مکان تبلیغات سایز پلن قیمت (تومان)
A1 بالای سایت ۴۶۸×۶۰ 10,000
A2 بالای تمام پست ها ۴۶۰×۶۰ 10,000
A3 بلوک چپ و راست ۱۲۰×۲۴۰ 15,000
A4 در ادامه مطالب ۴۶۰×۶۰ 5000
AT تبلیغات متنی - 3,000
Translate »